Понедельник, 17.06.2019, 13:52        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Особливості оренди навантажувачів: вигідно і зручно

Навантажувачі на сьогоднішній день є найпоширенішими та найпопулярнішими серед усіх різновидів вантажно-розвантажувальної техніки. Орендувати таке складське обладнання для короткочасної або тривалої експлуатації пропонує компанія «Денал Груп». Тут можна взяти навантажувачі в оренду в будь-який потрібний момент на будь-який період часу.

Парк підприємства складається з сучасних автонавантажувачів Toyota, BT, Still, Jungheinrich та інших провідних світових виробників. Всі машини відрізняються відмінними техніко-експлуатаційними властивостями та високою надійністю. Вся наявна складська техніка регулярно проходить техогляд і завжди знаходиться в ідеальному стані. На територію підприємства-замовника орендоване обладнання поставляється за допомогою евакуатора або самовивозом.

Де орендувати навантажувач?

Компанія «Денал Груп» здає в оренду вантажно-розвантажувальне обладнання на максимально вигідних для клієнтів умовах.

Основні переваги співпраці з даними орендодавцем:

  1. Невисокі ціни, простота оформлення замовлення, швидка доставка обладнання.
  2. Економія часу та грошових ресурсів. При сильній сезонній (тимчасовій) завантаженості оренда навантажувача - оптимальний спосіб виконати навантажувально-розвантажувальні та транспортні роботи ефективніше та набагато швидше. Як показує практика, одна одиниця техніки замінює до 5-ти й більше вантажників.
  3. Великий вибір дизельних, бензинових, газових та інших автонавантажувачів різної вантажопідйомності та з різною висотою підйому, що дозволяє вибрати найбільш підходящу модель з урахуванням виду робіт, розмірів і габаритів вантажу.
  4. Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань. При бажанні замовника компанія «Денал Груп» пропонує оренду навантажувача «під ключ» - з оператором-водієм, повноцінним обслуговуванням машини, включаючи щоденний техогляд, профілактичні заходи, заправку техніки якісним паливом.
  5. Можливість терміново орендувати навантажувач будь-якого типу в мінімальні терміни.

Щоб уточнити вартість оренди автонавантажувача з оператором або без, необхідно зв'язатися з фахівцем по телефону або заповнити контактну форму на сайті. Досвідчений менеджер-консультант проконсультує щодо вибору машини, доставці, обслуговування, при необхідності допоможе вибрати оптимальний варіант техніки в залежності від специфіки діяльності підприємства.

Подробиці на сайті https://denal.com.ua

Категория: Услуги | Просмотров: 52 | Дата: 28.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]