Понедельник, 16.09.2019, 11:25        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Перевезення з Криму в Україну

автобус з Києва в Крим Чому перевезення з Криму в Україну користуються популярністю

Незважаючи на непросту ситуацію з Кримом та, пов’язаних з цим обмеженнями на перетин межі з півостровом, залишається чимало українців, які регулярно його відвідують. І хоча з кожним роком кількість українців, які бажають відпочивати на Кримському півострові істотно зменшується, все ж залишається немало людей, які перетинають «кордон» через родинні зв’язки, а також у справах (не таємниця, що багато хто, мешкаючи в Криму, не бажає втрачати зв’язки з материковою Україною).

Враховуючи зазначене вище, зовсім не дивно, що на сьогоднішній день досить багато бажаючих дістатися з Києва до Криму. Безперечно можна дістатися на півострів і з багатьох інших міст України, однак щоб поїздка була максимально комфортною та безпечною, слід заздалегідь подбати про вибір виду транспорту для подорожі.

Як безпечно перетнути кордон з Кримом з боку материкової України

Підбираючи засіб пересування для в'їзду на територію півострова, обов’язково враховуйте переваги і недоліки кожного з них. Тим паче, що таких варіантів не дуже то й багато: на власному автомобілі або ж на автобусі (мікроавтобусі).

Поїздка з Києва в Крим на власному автомобілі

Подорож особистим транспортним засобом завжди захоплююча і цікава, але щоб дістатися, наприклад, до Севастополя на машині, потрібно запастися терпінням. Виїжджаючи з Києва, потрібно проїхати 10 годин до кордону, потім вистояти 5-6-ти годинну чергу на пункті пропуску, далі витратити приблизно три години, щоб приїхати в пункт призначення. Разом виходить, що дорога займе близько 20 годин. Від такої подорожі доведеться потім відходити декілька днів. Тому, добиратися до Криму на своєму автомобілі – один з найбільш непрактичних варіантів.

Як дістатися з Києва в Крим на автобусі

Дістатися до Криму автобусом або маршруткою – найбільш оптимальне рішення, адже тут вам не буде потрібно продумувати схему проїзду, тягати важкі сумки, плюс заощадите час та збережете свої нерви.

Наприклад, компанія D-travel надає послуги пасажирських перевезень в Крим з Києва, Харькова, Дніпра, Полтави, Сум та багатьох інших українським міст за найбільш вигідними тарифами.

Для того, щоб скористатися послугами перевізника D-travel, потрібно зробити декілька простих кроків:

  • підібрати найбільш підходящий рейс;
  • зателефонувати на один з контактних номерів телефонів або ж виконати  бронювання місця онлайн на сайті компанії;
  • прибути в зазначений час і місце для відправки;
  • насолоджуватися поїздкою.

Незалежно від обраного транспорту та напрямку, відправлення автобуса відбувається згідно з графіком, що гарантує своєчасне прибуття до пункту призначення.

При цьому варто зазначити, що в залежності від обраного типу рейсу та компанії-перевізника поїздка з Києва в Крим може здійсняться з пересадкою або без неї. Перший варіант передбачає, що до кордону вас підвозить один автобус, а на території півострова чекатиме інший. У другому варіанті транспортний засіб не змінюється та проходить через митний контроль разом з пасажирами. Як показує практика, подорож з пересадками – більш швидка.

Категория: Услуги | Просмотров: 85 | Дата: 25.06.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]