5 причин поїхати до Єгипту

24 апреля 2017, 16:56

Час відпустки наближається, а рішення щодо місця відпочинку ще не прийшло? Дійсно, можна заблукати в пошуках бажаного та дешевого, морського або туристичного, величного або приземленого. Пропонуємо розглянути п’ять основних причин відвідати країну сонця, колиску мусульманської культури та релігії – Єгипет.

5 причин відвідати Єгипет:

  1. Ніщо не перешкодить водним та сонячним процедурам, навіть зима. Цілий рік у Єгипті тепло та сонячно, а зимою відпочинок відрізняється можливістю поніжитись на піску без задухи та спеки. Ця країна — один з найпопулярніших туристичних напрямів, і у будь-якого турагенства завжди знайдуться гарячі тури до Єгипту. Температура повітря в осінні та зимові місяці не падає нижче плюс 22 градусів, при температурі води плюс 20 градусів. Це надзвичайно комфортно та чудово, особливо для любителів прохолоди. Засмага покриє тіло іще краще, взимку не так можна підгоріти та отримати опіки. Літом море стає гарячим, а пісок шалено пече ноги, доведеться ховатись у тінь, щоб не отримати сонячний удар. Хоча літній відпочинок не може порівнятись із зимовим, оскільки саме влітку починається високий період, і є можливість купити гарячі тури до Єгипту. Єгипет омивається двома морями: Середземним та Червоним, що так приваблює своїм дивовижнім підводним світом. Смарагдові глибини та коралові рифи, затонулі кораблі таять у собі незвідані таємниці.

  2. Доторкнутись до найцікавішого спадку древньої цивілізації, коптської або ісламської культури, арабських традицій. Греко-римська імперія залишила по собі безліч монументів, пам’яток культури та архітектури, які обов’язково треба побачити, щоб відчути велич людської сили та духу. Досі невідомо, навіщо були побудовані Піраміди на плато Гіза. Якщо подивитись здалеку на все піраміди, які тягнуться по всьому узбережжю Нілу, то здасться, що піраміди відтіняють карту зоряного неба. Цікаво, що невеликі за розміром, Піраміди, які сягають 10-15м, називають «дамські», оскільки споруджувались для погребіння дружин фараонів та їхніх дітей. Путівки в Єгипет подарують багато вражень від подорожі по пустелі Сахара, або по Нілу. Адже ріка Ніл є єдиною прісною водоймою, яка забезпечує життя жителів Єгипту: зрошення, для пиття, риболовля. Неможливо побувати в Єгипті та не відвідати Каїрського краєзнавчого музею, в якому є найвідоміші мумії, гробниці фараонів та інші пам’ятки древньої цивілізації.

  3. Лише в Єгипті можна побачити на власні очі як живуть бедуїни, яким чином виживають у таких високих температурах, можна буде скуштувати відомий чай, який збирають місцеві.

  4. Захід сонця зустріти в процесі їзди на верблюді в пустелі – це неперевершене видовище, оскільки лише так можна побачити дивний, чарівний та вражаючий захід або схід.

  5. Всі можливі види дайвінгу та серфінгу доступні у будь-якому курорті Єгипту. Червоне море славиться своїми прозорими водами, оскільки ніяка річка не впадає в це величне море. Підводні жителі Червоного моря вражають своїми розмірами та яскравістю. Досвідчені аквалангісти-тренера із радістю проведуть навчання цьому виду спорту і на практиці покажуть всі переваги єгипетського відпочинку.

Причин відвідати Єгипет може бути не лише п’ять, але ці вказані для того, щоб точно не сумніватись у вибраному напрямку.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.