Автобусні квитки онлайн на сервісі пошуку квитків «Рейс»

26 июня 2016, 01:08

автобусні квитки онлайнДуже хотів би поділитися досвідом пошуку квитків на автобус через онлайн-сервіс «Рейс». Завдяки цьому сайту я швидко знайшов потрібні квитки та ще й дешевше, ніж думав.

Як я знайшов сервіс «Рейс»

По справам мені необхідно було швидко дістатися з Києва в Таллінн і я почав шукати автобусні квитки онлайн, щоб побачити, чи є рейси у найближчий час. Переглянувши декілька сайтів, я нічого не знайшов і вже збирався їхати до кас. Однак, мені на очі потрапив онлайн сервіс продажу квитків на автобус «Рейс», де було багато цікавих варіантів.

Переваги сервісу

Завдяки цьому сайту я встиг вчасно до Таллінна і потім приїхав назад. На пошуки квитків в обидві сторони я витратив не більше 10 хвилин.

Онлайн сервіс «Рейс» має багато переваг:

  1. Зручна система пошуку.
  2. Великий вибір квитків від різних перевізників.
  3. Багато додаткової корисної інформації.

Оренда автобуса

Також мене зацікавив розділ, де можна знайти інформацію про оренду автобуса. По роботі мені та моїм колегам досить часто доводиться разом їздити з одного міста в інше, а якщо кожний раз платити за звичні пасажирські квитки, виходить дорого та не зовсім зручно.

Раніше я вважав, що оренда автобуса в Україні буде обходитися ще дорожче і на те, щоб усе організувати доведеться витратити багато часу. На сайті «Рейс» я знайшов цілий розділ, присвячений таким оголошенням і ціни мене приємно здивували. Я зателефонував за одним з вказаних в оголошеннях номерів, щоб дізнатися детальніше про оренду.

Інформація, яка була вказана на сайті виявилася правдивою і мені назвали ті ж ціни. Думаю, у найближчий час ми орендуємо пасажирський автобус з водієм і будемо постійними клієнтами цієї фірми.

Квитки на міжнародні перевезення

Також, літом ми з дружиною плануємо поїхати до Європи, а саме в Німеччину. Звісно, якщо подорожувати на автобусі, він повинен відповідати деяким стандартам. На сайті Рейс.юа завдяки зручній системі пошуку можна виставити критерій, щоб видавалися лише рейси на автобусах підвищеного комфорту. Мені швидко вдалося знайти відповідні варіанти і забронювати гарні місця.

Корисна інформація

Своїх користувачів сервіс завжди оповіщає про всі новини, які стосуються квитків. Також тут можна знайти інформацію про цікаві події, які найближчим часом проходитимуть в світі. Це дуже корисна інформація для багатьох користувачів сайту, які, побачив новину про фестиваль або свято, одразу можуть придбати квитки на транспорт у місто, де вони будуть проходити.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.