Чому люди обирають брендовий одяг

26 июля 2019, 18:09

брендовий одягЩо таке брендові речі

Всі люди переконують себе, що це вони прикрашають одяг, а не навпаки, проте, багато хто з них розбираються в брендах модного одягу і лише одиниці можуть відмовити собі в покупці брендового одягу. Чому ж більшість з нас «ведеться» на брендові речі?

Дизайнерський одяг завжди був недосяжним для більшості покупців, які мають середній рівень доходу. На сьогоднішній день завдяки багатьом українським дизайнерам придбати модний брендовий одяг стало набагато простіше і доступніше, а його якість не гірша, ніж у відомих світових виробників. Яскравим прикладом такого брендового одягу є сукні від Андре Тана – відомого українського дизайнера.

Цікаво, що багато людей, вважають за краще, як вони кажуть, вдягатися виключно в брендові речі, однак, не знають, що таке бренд, але ж саме його наявність і є головною відмінною рисою брендового одягу від «звичайного». З іншого боку, бренд є у кожної речі, яка продається в магазині, правда, є відомі і поки ще невідомі бренди, але речі випущені під кожним з них вважаються і є брендовими. Забавна картинка виходить, чи не так?

Наприклад, моя брендова сукня від «Dolce&Gabbana», а моє від «швейної фабрики №2», і обидва ці сукні – брендові. Насправді різниця є, і вона в популярності бренду, а ось за якістю своєї продукції обидва бренди можуть бути приблизно однаковими.

Переваги брендового одягу

Напевно і ви помічали, як змінюється ваш настрій і навіть хода, коли на вас одягнені дорогі фірмові речі. Можливо, так відбувається тому що в сучасному суспільстві сильна установка, що одягатися потрібно модно, а моду диктують світові тренди. В принципі дарувати нам гарний настрій і є найголовніше і найважливіше, чому варто купувати так званий брендовий одяг.

Крім того, брендові сукні відрізняються не тільки ексклюзивністю, алей й якістю матеріалу, і якістю пошиття. Заради якості теж варто купувати брендові речі.

Хто купує і носить брендовий одяг

Основними покупцями люксового брендового одягу є люди з достатком набагато вищого за середный, проте, ці ж бренди практикують розпродажі минулорічних колекцій, в рамках яких їх фірмові речі можуть дозволити купити собі люди з більш скромним достатком.

Мати або не мати в своєму гардеробі брендові сукні, блузки, костюми, брюки, футболки та джинси, справа суто особиста. Тому вирішувати тільки вам.

Однак, досить заможні люди сьогодні з великим задоволенням носять якісні речі, можливо, навіть під брендом «швейної фабрики №2» і відчувають себе в них більш ніж комфортно.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.