Як обрати блиск для губ

02 января 2016, 23:31

блиск для губУ наш час кожна жінка повинна мати у своєму арсеналі такі косметичні засоби, як блиск для губ, за допомогою якого є можливість швидко додати своєму зовнвшньому вигляду привабливості. Деякі жінки вважають такі засоби, як блиск для губ від Мейбеллін Нью-Йорк більш зручними ніж помада, тому що він легше наноситься і має декілька важливих переваг.

Різновиди блиска для губ

Є декілька різновидов, які відрізняються один від одного кольором, ступінню блиску та складом. Ціна блиска залежить від його якості та розміру упаковки.

Зазвичай блиск має рідку консістенцію, а наноситься на губи за допомогою щіточки-апплікатора. Блиск може зовсім не мати кольору і бути прозорим, а може надавати губам певного відтінку.

Деякім жінкам не подобається блиск, тому що на губах він тримається відносно недовго. Проте, такі властивості мають лише та косметика, яка містить у своєму складі колаген, який надає губам більш пухкий вид.

Майже кожна косметична компанія випускає блиск для губ, який має корисні властивості і містить вітаміни та мікромінерали. Користуватися такими косметичними засобами дуже корисно, особливо у холодну пору року, коли губи страждають від сильних морозів.

Популярні косметичні бренди

Серед популярних косметичних компаній, які випускають блиски для губ, найбільш відомими є:

  1. Maybelline.
  2. AVON.
  3. Mary Kay.
  4. L’Oréal.

Maybelline New York COLORAMA

Наприклад, блиск для губ Мейбеллін Нью-Йорк із серії COLORAMA має дуже приємний запах та широку палітру відтінків.

Avon Lip Gloss 3D Plumping

Блиск Avon Lip Gloss 3D Plumping надає губам 3D эфект и робить їх більш пухкими. Продається такий блиск в зручних флаконах по 7 мл, які можна покласти навіть у маленьку сумочку.

Mary Kay Lip Gloss

Блиск Mary Kay Lip Gloss не тільки робить губи красивими, а й піклується про іх стан у різні пори року.

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss

Французський блиск L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss має не зовсім бюджетну ціну, однак його якість не викликає ніяких сумнівів.

Отже краще обирати дійсно якісні косметичні засоби, які не нашкодять вашим губам. Блиски від популярних брендів краще виглядають та їх можливо індивідуально підібрати під колір шкіри, очей та волосся, а триматися вони будуть довше і не зійдуть навіть при поганій погоді.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.