Як отримати офіційний дозвіл Держгірпромнагляду

14 мая 2015, 21:28

Попит на будівельно-монтажні роботи продовжує зростати одночасно із розвитком будівельної галузі. Не є виключенням і всі види робіт підвищеної небезпеки, оскільки без використання на будівництві таких робіт виконати будь-яку задачу з будівництва чи монтажу неможливо. До переліку робіт підвищеної небезпеки, затвердженого Кабінетом Міністрів України, входить велика кількість робіт на будівництві, однак для більшості власників будівельно-монтажних компаній найбільший інтерес становлять висотні роботи, оскільки саме вони становлять велику частину робіт підвищеної небезпеки в Україні.

Окрім робіт на висоті, до цього переліку входять облицювальні роботи з використанням бетону, використання транспорту на території буд. майданчику, реконструкція аварійних споруд, робота з лакофарбовими покриттями, і багато інших видів робіт.

Видавати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки має право лише одна установа: Держгірпромнагляд, а також її офіційні місцеві представництва. Багатьох майбутніх керівників будівельних компаній цікавить наступне питання: як отримати дозвіл Держгірпромнагляду на виконання небезпечних робіт? На перший погляд це завдання є досить простим: достатньо звернутися до Держгірпромнагляду, надавши разом із заявою пакет необхідних документів, включаючи висновок експертної комісії про готовність працівників і устаткування до виконання таких робіт. Однак нерідко бажаючі отримати дозвіл стикаються з деякими перешкодами, що уповільнюють процес здобуття дозволу.

Найчастіше проблеми виникають під час підготовки документів, що є обов’язковими для видачі дозволу. Не секрет, що для отримання дозволу підприємство має пройти експертну перевірку. Підготовка до перевірки складається з декількох етапів, найбільш відповідальним з яких є навчання працівників, задіяних на роботах підвищеної небезпеки, основам охорони праці, а також видача відповідних посвідчень.

Керівники будівельних підприємств, що бажають скоріше розпочати діяльність своїх компаній, часто не мають часу на оформлення необхідних документів. В цьому випадку вам на допомогу готові прийти досвідчені спеціалісти юридичної компанії ЮСТІКОН. Звернувшись до нас за допомогою, ви зможете скористатися всіма видами послуг, пов’язаних з отриманням дозволу на роботи підвищеної небезпеки, а свій час приділити більш важливим завданням.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.