Оренда надійного dedicated server

27 апреля 2015, 14:58

Розміщуючи свої сайти і додатки а якому-небудь з хостінгів, можна зіткнутися з тим, що запуск цього додатка не може бути сумісний з іншими наявними в роботі проектами або просто вимагає собі великої кількості ресурсів. У такому випадку, найзручніше орендувати виділений сервер, від англійської назви послуги — dedicated server. Це означає, що клієнту надається в оренду не просто віртуальна площадка, а фізична машина, на якій ця віртуальна площадка базується. Така можливість може використовуватися з різними цілями. Наприклад, при перенесенні баз даних на окремий сервер підвищується їх безпеку, тому що зловмисник, навіть отримавши права суперкористувача, не зможе заподіяти дійсно відчутної шкоди. Так само це значно розвантажує комп'ютер, тому що всі обчислювальні потужності на обробку баз даних повинні будуть братися з окремого сервера. Нарешті, це дозволить вашому сайту спокійно переносити пікові навантаження, не знижуючи свої характеристики для користувачів.

Mirohost — надійний хост в Україні

Якщо ви серйозно задумалися про оренду виділеного хостингу, то краще мати справу з професіоналами! Вам варто звернутися в найбільший хостинг-провайдер по Україні — Mirohost. Географічно дата-центр цього хоста розташований у Києві і займає більше двохсот тридцяти квадратних метрів, на яких розташувалися сервера загальною ємністю до десяти тисяч юнітів. Базування на території столиці — значний показник, який вказує на надійний хост. При цьому можна замовити базовий виділений сервер або з автоматизованим управлінням.

У першому випадку виділений хостинг в Україні призначений для досвідчених користувачів на сервер встановлять операційну систему на вибір клієнта і стандартний пакет програмного забезпечення. При цьому клієнт сам витрачає ресурси на адміністрування сервера. Якщо ж подібна оренда серверів в Києві вас не влаштовує, тоді можна замовити сервер з автоматизованим управлінням, в якому всі турботи з адміністрування бере на себе технічна служба Mirohost. Так що якщо вам потрібні сервера в оренду — звертайтеся в mirohost.net.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.