Оригінальні стилі оформлення диванів

14 октября 2012, 14:41

Ви зважилися на зміну дизайну вашої квартири. Справа відповідальна, але захоплююча. Особливо важливим є правильний вибір меблів. Переглядаючи каталог диванів, ми рідко замислюємося про те, яка модель нам більше сподобалася, як вона буде виглядати в будинку. Пропонуємо прості рецепти створення оригінального дизайну з порадами щодо вибору меблів.

Тропічний стиль

Тропічний стиль – це багато зелені, води, дерева, гладких каменів. Додавати за смаком. Можна обробити стіни, що імітують кам’яну гальку або старе дерево. Не зайвим було б прикупити парочку стилізованих домашніх водоспадів. І не забудьте про рослини. Як мінімум зовні вони повинні нагадувати пальми. Меблі краще вибрати з натуральних матеріалів, наприклад, шкіри. Кольори, що переважають у тропічному інтер’єрі – зелений, блакитний, коричневий.

Модерн

Цей стиль граціозний і м’який. Лінії повинні бути гладкими, кольори – приглушеними. Можна вибрати і насичений, але не кричущий колір. У стилі модерн можливий величезний вибір у використанні різних матеріалів: дерева, пластику, металу, шкіри, скла, тканин. І пам’ятайте, модерн рідко обходиться без рослинних орнаментів.

Хай-тек

Це цікавий і популярний варіант мінімалістського стилю. Він відкриває велику кількість вільного простору. Для хай-тека гарні кутові м’які дивани. В інтер’єрі слід використовувати дерево, скло, метал, шпон, ламінат. Холодні кольори, але можна використовувати яскраві акценти. Приклад: основний білий (підлога, стіни, стеля) у поєднанні з червоними меблями, лампами, вазами. Хай-тек холодний, строгий, але тому надзвичайно зручний.

Романтичний

Чудовий варіант для тих, хто бажає зробити свій будинок по-справжньому затишним. Тут гарні натуральні кольори. При цьому для кухні та ванної краще вибрати світлі, а для вітальні і спальні насичені відтінки. Стіни однотонні, плавні лінії меблів. Для романтичного стилю гарні об’ємні дивани кремового кольору. Доречні невеликі рослини і дикі камені.

Поп-арт

Особистостям неординарним цей стиль напевно сподобається. Яскравий, соковитий, провокаційний поп-арт завжди привертає увагу. Надмірності тут не буває. Підійдуть кислотні кольору. У кімнаті має бути багато глянсового пластику, використовується неонове підсвічування. Меблі практично будь-якого виду. Головне – яскравий колір. Каталог диванів самих незвичайних кольорів можна знайти на нашому сайті.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.