Пейнтбол у Львові від клуба BNB Paintball

11 июля 2016, 18:27

пейнтбольний клуб BNB Paintball Мій День народження у пейнтбольному клубі BNB Paintball

Хотів би розповісти про свій найкращий День народження, який ми з друзями провели у пейнтбольному клубі «BNB». Раніше я навіть не здогадувався, яка це цікава гра, а цей клуб допоміг мені знайти нове захоплення.

Чому я вирішив піти грати у пейнтбол на День народження

Ми з друзями завжди дуже весело справляємо свята, а на цей раз вирішили знайти щось дійсно цікаве, щоб отримати нові емоції. У інтернеті я натрапив на http://bnbpaintball.com/ — сайт пейнтбольного клубу у Львові, де було саме те, що ми шукали. Цей клуб може взяти на себе організацію корпоративів та інших свят, де буде багато людей.

Нас було 10 чоловік і ми вирішили, що розділившись на команди змогли б гарно провести час за грою у пейнтбол. Клуб пропонує декілька ігрових зон і кожна з них має свої секрети. Мені по фотографіям найбільше сподобалась автомобільна зона. Я домовився про все ще за тиждень до самого Дня народження і не міг дочекатися, коли ж він наступить.

Чудове свято та переваги пейнтбольного клуба «BNB»

Після того дня, я рекомендую пейнтбол у Львові від клуба BNB Paintball усім своїм знайомим. Там організація була дійсно на найвищому рівні. Ми отримали зброю та екіпіровку і не могли не сфотографуватись. Це фото досить нагадує мені про цей гарний день. Зона з автомобілями була цікава і ми провели на ній десь 2 години. Ціна мене приємно здивувала і хоч попередньо я все узгодив з менеджером по телефону, розраховував на більшу суму.

Тепер цей пейнтбольний клуб у Львові став нашим улюбленим місцем для активного відпочинку. На їх сайті я регулярно читаю новини, щоб завжди знати про акції і турніри. Дуже зручно, що пейнтбольний клуб BNB Paintball має свій календар заходів. Постійним клієнтам тут завжди раді і можуть запропонувати непогані знижки.

Я вважаю, що набагато краще справляти свята таким чином, аніж просто сидіти у ресторані. У цьому клубі гарно відпочити зможуть як дорослі, так і діти. У одного з моїх друзів є маленький брат, який настільки зацікавився нашою розповіддю про пейнтбол, що захотів сам спробувати. У клубі БНБ можуть організувати навіть дитячу гру.

Таким чином, я та мої друзі після цього чудового свята отримали нове захоплення і тепер думаємо про придбання власної екіпіровки. На сайті клуба BNB можна знайти магазин товарів, які потрібні для гри у пейнтбол. Це якісні товари від відомих виробників і на свій наступний День народження, я сподіваюся, що буду грати вже у своїй власній екіпіровці.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.