Пластикові вікна

15 сентября 2016, 01:17

металопластикові вікна РехауПластикові вікна Рехау

Компанія Рехау уже багато років є лідером українського ринку віконних та дверних конструкцій. Багатолітній досвід роботи в країнах Європи, глибоке розуміння головних принципів створення якісної продукції, строгий контроль якості практично на всіх етапах виробництва такого виробу як металоплатикових вікон, принесло цій компанії визнання як спеціалістів, так і рядового споживача. Саме тому у розумінні багатьох людей Рехау викликає асоціації з поняттям якості.

Для того щоб задовольнити різноманітні сегменти ринку, компанія пропонує металопластикові вікна Рехау, виконані у трьох цінових категоріях, які відповідають класам стандарт, престиж та люкс.

Види металоплатикових вікон Rehau

Стандарт

До цього класу відноситься відома та досить популярна трикамерна система Rehau Euro 60. Завдяки цьому профілю металопластикові вікна відрізняються досить строгим дизайном з традиційною німецькою якістю. Високі фізико-механічні властивості, надійність та довговічність вікон цієї системи вдало поєднуються із невисокою ціною.

Саме цими вікнами обладнані цілі житлові комплекси в Києві та інших містах України. Також пропонують такі металоплатикові вікна Львів Вітраж. Також їх можна досить часто побачити в різноманітних офісах та приватних будинках. Достойні результати ці пластикові вікна демонструють і при використанні їх на балконах та лоджіях, де монтажний профіль обмежений 60 мм.

Престиж

До цієї категорії відносяться пластикові вікна п’ятикамерної системи Rehau Ecosol. Тут збільшена глибина монтажного профілю до 70 мм, що значно підвищує теплозахистні властивості. Також це дозволяє встановлювати двокамерні скляні пакети товщиною 40 мм.

Нова назва з’явилась після оновлення торгової марки в 2014 році, для того, щоб підкреслити підвищення якості та появу технічних новинок, які дозволили значно підвищити екологічну чистоту та довговічність профілю Рехау.

Люкс

Вікна Rehau Geneo відносять до класу «Люкс». Унікальність цієї системи полягає в тому, що вона за рахунок революційних інновацій перевершує практично всі вікна інших компаній.

І справа тут зовсім не в великому монтажному профілі, який сягає аж 86 мм. В цих пластикових вікнах Рехау використаний не метал, а новий фіброволоконний матеріал, який значно перевершує навіть сталь по своїх властивостях, таких як міцність і величина допустимих навантажень.

Використані матеріали http://vikna-dveri.lviv.ua/

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.