Плюси та мінуси гарячих путівок

08 ноября 2019, 16:11

Гарячі путівки – це пропозиції, які турагентство пропонує по зниженій вартості, бо дата вильоту назначена на найближчі дні. Вони нічим не відрізняються від звичайних путівок – хіба що вартістю та наближеністю подорожі.

Плюси та мінуси гарячих путівок

Як з’являються гарячі путівки

Коли в готелі чи літаку залишається чимало вільних місць, фірма, аби не втратити кошти, знижує вартість путівок. Інколи ціна туру може бути набагато нижчою за його собівартість. Це допомагає туристу значно зекономити на відпочинку.

Якщо турист в останній момент відмовився від поїздки, щоб уникнути штрафів, тур-фірма намагається продати квиток іншій людині. Зазвичай такий квиток коштує на 20%-30% менше за звичайний, проте інколи він буває в половину дешевший за початкову вартість. Особливою популярністю користуються тури на двох, тому потрібно встигнути якомога раніше забронювати квиток.

При виборі гарячої путівки, варто ознайомитись з порадами, які допоможуть підібрати пропозицію зі знижкою, і уникнути можливих розчарувань:

 1. Необхідно заздалегідь спланувати відпустку і скласти список бажаних напрямків. Це дозволить швидко купити потрібний квиток, не витрачаючи часу на роздуми.
 2. Гарячі пропозиції найчастіше виникають в таких напрямках, як Турція, Тайланд, Єгипет, Греція, ОАЕ. Туди, де потрібна віза – в Домінікану, Мальдіви – путівки зустрічаються рідше. Потрібно розглянути декілька країн для відпустки, це допоможе підібрати відпочинок згідно вподобанням.
 3. Варто визначити бюджет, який можна витратити на купівлю туру. Необхідно раціонально оцінювати співвідношення ціни з рівнем пропонованого місця відпочинку і розмір знижки. Найбільш популярні гарячі знижки в чотирьохзіркові готелі. Путівка з відпочинком в п’ятизірковому готелі з самого початку має велику вартість, тому розраховувати на велику знижку не доводиться.
 4. Щоб скоротити процес вибору путівки, потрібно вибрати перевірене туристичне агентство. Агенти допоможуть підібрати пропозицію з найкращим співвідношенням ціни та якості. При оформленні договору необхідно детально ознайомитись з ним. Варто враховувати, що знадобиться повна передоплата.
 5. Задумуючи купити гарячу путівку, потрібно заздалегідь підготувати валізи. В день вильоту туристи мають бути повністю готовими.

Переваги і недоліки гарячих путівок

Як і кожна пропозиція, ця має свої плюси та мінуси. Серед переваг гарячих путівок:

 • низька вартість;
 • можливість відправитись в подорож відразу після придбання квитка;
 • багатий вибір пропозицій в будь-яку пору року.

Серед недоліків варто виділити:

 • необхідність бути готовим до вильоту в день придбання квитків;
 • не можна повернути тур;
 • пропозиції доступні лише по сезонам.

Якщо поїздка в безвізову країну, путівка набуває статусу гарячої за 2-5 днів до вильоту. В країну, що потребує оформлення візи, путівка стає гарячою за 7-10 днів до вильоту.

Плюси та мінуси гарячих путівок

У час свят, відпусток та шкільних канікул розраховувати на велику кількість гарячих путівок не доводиться. Вони трапляються перед святами та між ними, між сезонами. В кожну країну придбати гарячу путівку можна в визначений період часу. Наприклад, відправитись в Европу можна в грудні, коли вже відкриті різдвяні ярмарки, а вартість подорожі значно менша, ніж в новорічні дні. На острови краще всього купляти путівки восени, починаючи з жовтня. Тоді туристичний сезон тільки починається, і відпочити можна зі значною знижкою.

Гарна підготовка і мобільність дозволять обїздити безліч країн, не витративши всі заощадження. Зазвичай гарячі путівки виокремлюють на туристичних сайтах в окремий розділ.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.