Провід монтажний автомобільний ПГВА

01 июня 2019, 21:51

провід ПГВАЩо таке провід ПГВА

ПГВА – це автомобільний провід монтажний з мідними жилами, виконаний в ізоляції ПВХ. Основним призначенням автомобільного монтажного проводу є з’єднання електрообладнання в автомобілях або мотоциклах. Призначається використання монтажного проводу ПГВА для автомобільного транспорту, що використовується в помірному або тропічному кліматі, в межах від -40 до + 70 градусів Цельсію. Також провід монтажний автомобільний ПГВА знайшов своє призначення в автомобільній техніці, яка використовується в умовах холодного клімату.

Для ізоляції автомобільного монтажного кабелю характерна висока стійкість до впливів бетону, дизельного палива, олії. Матеріал ізоляції є негорючим, тому протистоїть займанням. Список безсумнівних переваг автомобільного монтажного проводу вигідно доповнюється стійкістю до продавлювання або розтріскування в процесі експлуатації.

Де використовується провід ПГВА

Призначається використання монтажного проводу ПГВА для підключення і монтажу різних приладів і електроустаткування в автомобілях, сільськогосподарських машинах, тракторах, міському транспорті, включаючи пасажирський, а також вантажних автомобілях. З використанням ПГВА може підключатися обладнання з номінальною постійною напругою не більше 48 В. Використання якісного і надійного монтажного проводу знайшло своє застосування при розведенні в автомобільному транспорті.

Провід монтажний автомобільний ПГВА виготовляється з використанням якісних матеріали, сучасні виробничих технологій і багаторівневої системи контролю якості.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.