В Україні скорочується видобуток вугілля

01 июня 2019, 21:24

запаси вугілля в УкраїніСтаном на кінець квітня поточного року запаси кам'яного вугілля в Україні скоротилися на 9,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Такі дані наводять фахівці Державної служби статистики. Вони підкреслили, що в кінці квітня запаси кам'яного вугілля становили всього 141 тисячу тонн. Про це повідомляє сайт українських новин ukr.media.

Потрібно відзначити, що різке скорочення запасів вугілля почалося в 2014 році через військові дії на Донбасі. Як відомо майже весь український видобуток вугілля сконцентрований в Луганській і Донецькій областях. Після початку торгової блокади Донбасу були повністю припинені поставки вугілля на решту території України.

Згідно зі статистичними даними, в січні-квітні цього року було видобуто 9 мільйонів тонн кам'яного вугілля, що на 4% більше аналогічного періоду минулого року. Втім, експерти відзначили, що показники виробництва знову почали зростати, але українські підприємства не можуть забезпечити запаси вугілля на потрібному рівні.

За минулий рік запаси скоротилися майже на 10%. Також фахівці підкреслили, що за останні 5 років обсяг видобутку вугілля в Україні скоротився в два з половиною рази. Імпорт вугілля, навпаки, продовжує збільшуватися. Так, впродовж 2018 року Україна імпортувала вугілля на суму 3 міл’ярдів доларів.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.