Відбілювання зубів в стоматології

13 января 2022, 20:43
Відбілювання зубів в стоматології

Професійне відбілювання зубів – запорука краси та здоров’я

Всім нам добре відомо, що зазвичай здорові зуби – білі. Проте, навіть такий класичний колір має безліч варіацій відтінків. Визначити свій натуральний колір зубів допоможе професійна шкала – це потрібно для того, щоб підібрати відповідні види відбілювання. Незважаючи на численні народні способи відбілювання зубів, які гучно рекламують в інтернеті, ці методи не можуть вважатися професійними та безпечними.

Якщо ви цінуєте свої зуби і хочете зберегти здорову емаль – проконсультуйтеся у сімейній стоматології «Акварель» https://stomakvarel.lviv.ua/, який спосіб відбілювання зубів краще вибрати саме вам.

Розрізняють наступні види відбілювання зубів у стоматології:

  • зовнішнє;
  • внутрішньоканальне;
  • мікроабразія.

Обраний вид відбілювання зубів у стоматології залежить від кожного конкретного медичного випадку: зовнішнє – застосовують для здорових зубів, внутрішньоканальне – для «неживих» зубів після лікування кореневих каналів, а мікроабразія допомагає усунути пігментні плями на емалі.

Сучасні способи відбілювання зубів у стоматології дають можливість професійно, дбайливо та безболісно надати зубам здорового кольору. Що важливо – з тривалим результатом (від 2 до 7 років) залежно від обраного методу та дотримання правил догляду.

Ось способи відбілювання зубів у стоматології, які користуються найбільшим попитом:

  1. Хімічний.
  2. Фотовідбілювання (із застосуванням УФ-лампи.
  3. Лазерний.

Лазерне відбілювання зубів

Відбілювання зубів в стоматології

Сьогодні користується популярність відбілювання зубів лазером. Цей інноваційний метод із використанням аргонового або діодного лазера дозволяє лише за 20-30 хвилин повернути зубам справжню привабливість. Для лазерних променів характерна точна сфокусована дія на необхідну дялнку, тому не варто переживати про пошкодження ясен. Лазер дбайливо розщеплює пігменти та дає можливість освітлити емаль як мінімум на 5-6 тонів.

Відбілювання зубів лазером має наступні переваги:

  • оперативність;
  • високі показники освітлення емалі;
  • ущільнення емалі, зняття запалень ясен та усунення шкідливих мікроорганізмів;
  • тривалий ефект (5 років та більше).

Фотовідбілювання зубів

Відбілювання зубів в стоматології

Такий вид, як фотовідбілювання зубів, є чудовим поєднанням «ціна-якість». При фотовідбілювання застосовуються УФ-лампи з LED-активатором, які активно впливають на пігментацію емалі. Фотовідбілювання зубів проходить за подібною процедурою, як і лазерне, однак на фотовідбілювання потрібно більше часу – приблизно 1-1,5 години.

Залежно від початкового кольору емалі, фотовідбілювання зубів дозволяє освітлити її на 6-8 відтінків за один прийом. Після процедури отриманий колір за правильної гігієни збережеться на 2-3 роки.

Поделиться:
Присоединяйтесь к нам:

Похожие статьи

Все статьи

Популярные статьи

Все статьи

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь.