Пятница, 28.02.2020, 19:15        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

16:41

В Димитрове требуют лишить Януковича звания "Почетный гражданин" (фото)

В Димитрове требуют лишить Януковича звания

28 декабря в городе Димитров состоялся марш «Украинское единство», организованный городской общественной организацией «Димитровський патріотичний рух».

Под патриотические лозунги активисты прошли по улицам города с 15-метровым флагом Украины. Окончился марш возле ДК имени Артема, где состоялось народное вече.

На нем было зачитано общее обращение к мэру города Руслану Требушкину с просьбой рассмотреть вопрос о лишении звания Почетный гражданин Димитрова бывшего президента Украины Виктора Януковича.

Текст обращения:

«МІСЬКОМУ ГОЛОВІ МІСТА ДИМИТРОВА
ТРЕБУШКІНУ Р.В.
ГОЛОВИ МГО «ДПР»
СОКОЛОВА О.А.

РУСЛАНЕ ВАЛЕРІЙОВИЧУ!

Звертаюсь до Вас із проханням підтримати ініціативу з позбавлення Президента України (2010-2014) Віктора Януковича звання «Почесний громадянин Димитрова», адже це звання передбачає відстоювання інтересів нашого міста, нашої країни.
Людина, яка дозволяє собі висловлювання та підтримку агресії щодо нашої України, не достойна бути Почесним громадянином! Нагадаю, що 1 березня втікач Янукович звернувся до Президента Російської Федерації Володимира Путіна із закликом застосувати російські збройні сили на території України.
Також усі ми бачили, в яких умовах проживав колишній Президент у Межигір’ї, не цураючись золотих батонів і унітазів, маючий свій ретро автопарк тощо, і це все було надбано за податки, які сплачували люди.
Наразі ця «людина» є одним з головних спонсорів тероризму на Донбасі, про що неодноразово заявляла Служба безпеки України.
Жителі міста підтримують таку ініціативу. І вимагають відповідної реакції від влади.
Щоб нам не було соромно перед іншими містами та територіальними громадами, просимо Вас підтримати позицію димитровчан. Час українському місту Димитров позбавитися таких «почесних громадян»!

Голова МГО «Димитровський патріотичний рух» Соколов О.А.
28 грудня 2014»

Использованы материалы orbita.dn.ua
Категория: Общество | Просмотров: 2991 | Дата: 30.12.2014 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Теги: Димитров, Патриоты, обращение, митинг, виктор янукович, почетный гражданин

Похожие новости:

Новости партнеров:

Loading...
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]