Новини: візит

Влада

Селидівську громаду проінспектувало обласне керівництво: перевіряли укриття та пункти незламності

10 листопада 2023, 16:56

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін завітав до Селидівської громади і проінспектував пункти незламності, модульні наземні та найпростіші укриття. Як повідомили у Селидівській МВА, всі сховища готові прийняти людей у випадку ворожих атак, пункти незламності забезпечені генераторами, булер’янами або буржуйками, відвідувачі матимуть змогу зігрітися, скористатися мобільним зв’язком та Інтернетом, випити гарячі напої та переночувати в […]

Суспільство

Найсильніша жінка планети відвідала Новогродівку

10 березня 2023, 21:06

До Новогродівки завітала найсильніша жінка планети, абсолютна чемпіонка світу з пауерліфтингу Ганна Куркуріна. Відома спортсменка, активна зоозахисниця та волонтерка привезла до Новородівської громади корми для тварин. Гуманітарну допомогу для котів та собак передали місцевій волонтерці, яка піклується безпритульними тваринами для подальшого розподілу.

Влада

Голова Донеччини проінспектував Селидове та озвучив варіанти вирішення проблем з водою та газом

01 лютого 2023, 18:27

Медичні заклади, які продовжують надавати допомогу людям навіть в умовах війни; пункти незламності, укриття, центри роздачі гуманітарної допомоги відвідав сьогодні під час робочої поїздки до Селидівської громади начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.