Про проєкт

«Шахтарський край» – інтернет-проєкт, заснований командою креативних ентузіастів, які люблять свій рідний край, напередодні Дня Шахтаря, у серпні 2011 року. Ця дата була обрана не випадково, а з метою підкреслити всю важливість та значущість шахтарської праці. Адже не секрет, що практично у кожній родині Донбасу є гірники.

Сайт «Шахтарський край» був створений з метою об’єднати в єдиному інформаційному просторі інтернет-користувачів із міст Селидове, Гірник, Новогродівка, Українськ, Покровськ, Мирноград та інших шахтарських міст та селищ. Але, як виявилося, за час існування сайт girnyk.dn.ua вийшов далеко за межі місця свого «народження» і отримав визнання у мешканців більшості куточків Донецької області.

Сайт «Шахтарський край» оперативно висвітлює новини Селидового, Новогродівки, Покровська, Гірника, Українська та інших шахтарських міст та селищ.

Прагнучи зробити інтернет-проект ще зручнішим та кориснішим для наших користувачів, у 2022 році нами було проведено повний редизайн сайту «Шахтарський край». Наша команда в жодному разі не збирається зупинятися на досягнутому та невпинно працює над подальшим розвитком сайту.

Приєднуйтесь до нашого проекту безпосередньо на сайті girnyk.dn.ua, а також у нашому Telegram, Viber и Facebook.

Якщо Ви маєте будь-які пропозиції, напишіть нам, будь ласка. Ми завжди відкриті до спілкування та співпраці.