Корисні статті

Здоров'я, краса

Збалансоване харчування для спортсменів

24 травня 2023, 23:31

Збалансоване харчування відіграє важливу роль для спортсменів, незалежно від їхнього рівня підготовки. Підтримувати енергетичний баланс, покращувати витривалість та м’язову масу, а також прискорювати відновлення після тренувань допоможе збалансоване харчування для спортсменів. І тут важливий не лише протеїн для набору маси, а саме правильне харчування для спорту.

Суспільство

Останні новини Харківщини: зґвалтування та вбивство

29 квітня 2023, 14:31

Безумовно, навряд чи місто Харків та Харківщину можна назвати найбільш кримінальним регіоном України. Але, проаналізувавши останні новини Харківщини на сайті MyKharkov.info, і від чого насторожитися, адже злочини стають дедалі більш безглуздими та жорстокішими.

Бізнес, фінанси

Придбання якісних пиломатеріалів в режимі онлайн через електронні біржі

28 лютого 2023, 13:35

За рахунок того, що у законодавстві відбулися суттєві зміни, на сьогодні процес реалізації лісопродукції та пиломатеріалів може відбуватися виключно через ліцензовані торгові біржі в електронному форматі. За рахунок використання представлених технологій та механізмів є можливість повністю позбавитися від різноманітних корупційних елементів, які раніше існували на ринку та максимально справедливо підходити до процесу формування цінової політики, яка

Бізнес, фінанси

Ціни на скраплений газ за результатами торгів

20 лютого 2023, 17:19

З 2021 на ринку енергоресурсів експерти відмічають сталу тенденцію до підвищення ціни на оптовому ринку скрапленого газу. Така ситуація обумовлена об’єктивними чинниками – на СПГ невпинно росте попит, а також існує фактор логістичних труднощів внаслідок нестабільної політико-економічної ситуації в світі.

Транспорт

Як вибрати велосипед б/у

11 лютого 2023, 01:08

На ринку вживаних велосипедів можна купити транспортний засіб як в ідеальному стані, так і відверто іржаву «колісницю», яка ледве їде. Зрозуміло, що діапазон велосипедів, що вибираються, безпосередньо залежить від бюджету, але навіть за найменші гроші можна купити хороший велосипед б/в і пристойно на цьому заощадити.

Корисні поради

Чи потрібна віза у Великобританію та які вони бувають

02 лютого 2023, 23:40

Не секрет, що українці частіше почали цікавитися, чи потрібна віза в Великобританію. Щоб не розводити довгих розмов, відповімо відразу: якщо ви громадянин України, для в’їзду у Великобританію вам знадобиться віза. При цьому, варто відзначити, що, в залежності від мети поїздки, терміну перебування та деяких особистих обставин існують різні типи віз

Техніка

Як захистити електропостачання будинку

24 січня 2023, 15:39

Відключення електроенергії, а також її перебої – як раптовий стрибок вище допустимого значення, так і різке падіння, можуть створити суттєву загрозу електронним пристроям зі складною конструкцією. Перебої напруги загрожують комп’ютерам, ігровим приставкам, маршрутизаторам, а також пристроям домашньої автоматизації, зокрема: автоматичним воротам, системам сигналізації та сонячним системам.

Кулінарія

Креативні ідеї виготовлення унікальних пряникових будиночків

14 січня 2023, 12:42

Шукаєте способи оживити свій святковий пряниковий будиночок? Якщо так, то не дивіться далі! У нас є кілька креативних ідей, які допоможуть вам створити унікальні пряникові будиночки нестандартних форм. Приготуйтеся до творчості та розваги! Кондитерська Кейк Шоп пропонує великий вибір випічки ручної роботи різної форми та розмірів.

Техніка

Лунфей XQ-8001 – відмінне рішення для експлуатації автомобіля в холодну пору року

11 січня 2023, 12:51

Передпусковий підігрівач двигуна лунфей XQ-8001 — це чудове придбання для тих, хто бажає максимально продовжити термін ефективної роботи свого авто, особливо після прогрівання двигуна взимку. Передпусковий підігрівач двигуна 220в лунфей XQ-8001 — знахідка для будь-якого автолюбителя, адже даний пристрій має низку унікальних характеристик,

Техніка

Як вибрати електрогенератор для будинку

25 жовтня 2022, 23:22

На жаль, росія вирішила перевести війну в стадію терору мирного населення, обстрілюючи інфраструктуру. Тож кожен українець може зустрітися з незапланованим відмиканням енергії. До того ж одним зі способів зниження навантаження на пошкоджені електромережі є віялові відключення. У цих умовах людей очікують незручності: зіпсована їжа, холодні помешкання, замерзлі труби, зупинені водяні насоси в приватних будинках тощо. Засобом захисту від цих проблем служить електрогенератор. Як його вибрати ― розповімо в статті.