В Україні оголошено призов резервістів, а також анонсовано зміни у податковій політиці

23 лютого 2022, 12:15

В Україні оголошено призов резервістів, а також анонсовано зміни у податковій політиці

Президент України Володимир Зеленський учора, 22 лютого 2022 року, звернувся до українців у зв’язку із визнанням Росією псевдореспублік “ЛДНР”. За словами президента, цим рішенням Росія “фактично вийшла з Мінських домовленостей”.

Також Володимир Зеленський розповів, що він видав указ про призов резервістів у особливий період.

“Підкреслюю: йдеться виключно про громадян, які належать до оперативного резерву. Маємо підвищити готовність української армії до всіх можливих змін в оперативній обстановці. За рішенням головнокомандувача Збройних Сил найближчим часом також будуть проведені навчальні збори резервістів системи тероборони”, – повідомив він.

Президент заявив про запуск “програми економічного патріотизму”. За його словами, патріот – це той, хто бореться із ворогом за свою землю, і той, хто вкладається в неї грошима та створює робочі місця.

“Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей. Зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес та банківську систему. Зниження ПДВ на бензин та дизель. Це дозволить знизити ціни на заправках. Наша мета – набуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці”, – повідомив Володимир Зеленський.

Вже сьогодні, 23 лютого, в Україні розпочинається призов резервістів до лав Збройних сил України. Максимальний термін служби – один рік. У ЗСУ зазначили, що призову підлягають резервісти від 18 до 60 років. Це як офіцери, так і рядовий та сержантський склад.

Резервісти першої черги оперативного резерву – це військовослужбовці, які звільняються із строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період. За своїми професійно-психологічними характеристиками та станом здоров’я вони придатні до служби у військовому резерві та отримали певну військову спеціальність.

Солдати оперативного резерву першої черги проходитимуть службу у військових частинах і з тієї спеціальності, у яких вони служили раніше і підписали контракт. Компанія, де працює резервіст, зобов’язана зберегти його робоче місце та середньомісячну зарплату.

Резервісти повинні самостійно з’явитися до своїх військових частин за телефонним дзвінком або отримавши повістку. Якщо чоловік з певних причин не може бути призваний, йому потрібно особисто надати документи, що це підтверджують. За неявку або ігнорування виклику передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність.

Шахтарський край
Використані матеріали: "Сьогодні"
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі