Зустрічайте! Дошка оголошень: Селидове, Новогродівка, Покровськ, Гірник, Українськ

03 березня 2023, 20:07

Шановні користувачі сайта «Шахтарський край», нещодавно ми презентували повністю оновлений girnyk.dn.ua. Ми продовжуємо роботу над удосконаленням нашого сайта і сьогодні представляємо Вашій увазі оновлену Дошку оголошень.

Додати оголошення можна безкоштовно (за винятком, якщо оголошення – це реклама товарів чи послуг). За можливістю ми намагатимемося публікувати оголошення якомога швидше (зазвичай – впродовж доби). Але в нинішніх непростих умовах можуть виникати затримки з модерацією оголошень, тому просимо поставитися до цього із розумінням.

Щоб не виникало безлічі запитань, акцентуємо вашу увагу на декількох принципових моментах:

  1. Додавайте оголошення лише ОДИН раз. Якщо ви побачили повідомлення про те, що оголошення додано успішно, НЕ варто його декілька разів додавати повторно. Це призведе лише до того, що ВСІ ваші оголошення буде розцінено як спам, та всі вони будуть видалені. Єдине вірне рішення – просто дочекатися поки пройде модерація і ваше оголошення буде опубліковано.
  2. Якщо ваше оголошення містить РЕКЛАМУ товарів або послуг чи таке інше, для його розміщення напишіть нам, будь ласка. Інакше такі оголошення НЕ будуть опубліковані.

Усі оголошення будуть додатково публікуватися у наших групах у соціальних мережах та месенджерах, тому приєднуйтеся:

З повагою, команда сайта «Шахтарський край»

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Коментарі