Нещадні обстріли Селидового та Українська: в якому стані поранені

06 липня 2024, 11:52

Нещадні обстріли Селидового та Українська: в якому стані поранені

У стані середньої та важкої тяжкості госпіталізовані до лікарень Покровська Донецької області та Дніпра люди, які дістали поранення внаслідок російських обстрілів 5 липня Селидівської громади. Легкопоранені лікуються амбулаторно. Про це овідомив директор Покровської клінічної лікарні Юрій Бородін.

За його даними, 74-річна жінка ушпиталена в хірургію, вона дістала осколкові поранення попереку внаслідок обстрілу Українська на вулиці, її стан середньої тяжкості. Також у хірургії перебуває 52-річний чоловік, який дістав поранення попереку внаслідок обстрілу Українська, в нього середній стан тяжкості. Лікар розповів, що 44-річна жінка, яка у Селидовому зазнала поранення ноги, має важкий стан та перебуває також у хірургії.

За словами лікаря, двоє людей, які були поранені у Селидовому, мають легкий стан та лікуються амбулаторно — це 71-річний чоловік, який дістав поранення ноги, та 64-річний чоловік, який має осколкове поранення голови.

“64-річний чоловік внаслідок обстрілу Селидового зазнав опіків, його стан важкий, госпіталізували до лікарні Мечникова в м. Дніпро”, — розказав директор лікарні.

Також ушпиталений до лікарні 42-річний чоловік, який отримав осколкове поранення шиї, його стан середній.

Серед інших поранених та травмованих у Селидовому: 78-річна жінка має поранення ока, 36-річна жінка зазнала поранення коліна, 47-річна жінка дістала осколкове поранення ноги.

Шахтарський край
Використані матеріали: Суспільне Донбас
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі