Трагедія в “Шахтоуправлінні “Покровське”: що відомо про обставини події та загиблих гірників

31 липня 2023, 17:37

Трагедія в “Шахтоуправлінні “Покровське”: що відомо про обставини події та загиблих гірників

30 липня у прохідницькому вибої центральної панелі блоку №11 ПрАТ «ШУ «ПОКРОВСЬКЕ» стався нещасний випадок. Унаслідок цього машиніст гірничих виїмкових машин ТОВ «ШАХТОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» Харін Віталій Миколайович, 1987 р.н. і два прохідники ТОВ «ШАХТОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» Федоренко Артем Олегович, 1984 р.н. та Ночка Євген Володимирович, 1986 р.н., що проводили роботи на даній ділянці, отримали травми, несумісні з життям.

На місце аварії одразу прибув оперативний загін ВГРЗ. Наразі усі пошуково-рятувальні роботи завершено. На підприємстві створена та працює спеціальна комісія, яка встановлює причини того, що сталося.

За даними слідства, увечері 30 липня 2023 року на одному з конвеєрних штреків Приватного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське» відбувся раптовий викид вугілля. Надзвичайна ситуація сталась у підземній виробці на горизонті 910 м.

В епіцентрі викиду на той час перебувало 8 осіб, яких засипало породою. П’ятеро з них вибрались з небезпечної ділянки шахти самостійно. Під час проведення аварійно-пошукових робіт виявлено без ознак життя 35-річного машиніста гірничих виїмкових машин. Після дегазації ділянки на поверхню підняті тіла ще двох загиблих – прохідників віком 36 та 38 років.

Наразі робота підприємства продовжується. Проводяться усі необхідні слідчі дії для з’ясування обставин виникнення ситуації, що призвела до трагічних наслідків.

За процесуального керівництва Покровської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, яке спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 272 КК України). Досудове розслідування триває.

Шахтарський край
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі новини

Всі новини

Коментарі