Техніка

Техніка

Еволюція квадрокоптерів з моніторами

18 липня 2023, 15:48

Квадрокоптери, також відомі як квадрокоптери або дрони, значно еволюціонували з моменту свого створення. Ці безпілотні літальні апарати (БПЛА) стали популярним вибором для аерофотозйомки, відеозйомки, рекреаційних польотів та професійного застосування. Серед різноманітних функцій, які покращують досвід пілотування дронів, виділяються квадрокоптери, оснащені вбудованими моніторами.

Техніка

Як захистити електропостачання будинку

24 січня 2023, 15:39

Відключення електроенергії, а також її перебої – як раптовий стрибок вище допустимого значення, так і різке падіння, можуть створити суттєву загрозу електронним пристроям зі складною конструкцією. Перебої напруги загрожують комп’ютерам, ігровим приставкам, маршрутизаторам, а також пристроям домашньої автоматизації, зокрема: автоматичним воротам, системам сигналізації та сонячним системам.

Техніка

Лунфей XQ-8001 – відмінне рішення для експлуатації автомобіля в холодну пору року

11 січня 2023, 12:51

Передпусковий підігрівач двигуна лунфей XQ-8001 — це чудове придбання для тих, хто бажає максимально продовжити термін ефективної роботи свого авто, особливо після прогрівання двигуна взимку. Передпусковий підігрівач двигуна 220в лунфей XQ-8001 — знахідка для будь-якого автолюбителя, адже даний пристрій має низку унікальних характеристик,

Техніка

Як вибрати електрогенератор для будинку

25 жовтня 2022, 23:22

На жаль, росія вирішила перевести війну в стадію терору мирного населення, обстрілюючи інфраструктуру. Тож кожен українець може зустрітися з незапланованим відмиканням енергії. До того ж одним зі способів зниження навантаження на пошкоджені електромережі є віялові відключення. У цих умовах людей очікують незручності: зіпсована їжа, холодні помешкання, замерзлі труби, зупинені водяні насоси в приватних будинках тощо. Засобом захисту від цих проблем служить електрогенератор. Як його вибрати ― розповімо в статті.