Техніка

Техніка

Як захистити електропостачання будинку

вчора, 15:39

Відключення електроенергії, а також її перебої – як раптовий стрибок вище допустимого значення, так і різке падіння, можуть створити суттєву загрозу електронним пристроям зі складною конструкцією. Перебої напруги загрожують комп’ютерам, ігровим приставкам, маршрутизаторам, а також пристроям домашньої автоматизації, зокрема: автоматичним воротам, системам сигналізації та сонячним системам.

Техніка

Лунфей XQ-8001 – відмінне рішення для експлуатації автомобіля в холодну пору року

11 січня 2023, 12:51

Передпусковий підігрівач двигуна лунфей XQ-8001 — це чудове придбання для тих, хто бажає максимально продовжити термін ефективної роботи свого авто, особливо після прогрівання двигуна взимку. Передпусковий підігрівач двигуна 220в лунфей XQ-8001 — знахідка для будь-якого автолюбителя, адже даний пристрій має низку унікальних характеристик,

Техніка

Як вибрати електрогенератор для будинку

25 жовтня 2022, 23:22

На жаль, росія вирішила перевести війну в стадію терору мирного населення, обстрілюючи інфраструктуру. Тож кожен українець може зустрітися з незапланованим відмиканням енергії. До того ж одним зі способів зниження навантаження на пошкоджені електромережі є віялові відключення. У цих умовах людей очікують незручності: зіпсована їжа, холодні помешкання, замерзлі труби, зупинені водяні насоси в приватних будинках тощо. Засобом захисту від цих проблем служить електрогенератор. Як його вибрати ― розповімо в статті.