Здоров'я, краса

Здоров'я, краса

Як проводиться передопераційна антисептика рук: етапи та особливості

17 травня 2024, 17:01

Хірургічні операції вимагають від медичного персоналу скрупульозного дотримання правил асептики та антисептики. Це важлива умова безпеки для пацієнтів та співробітників. Антисептика передбачає знищення патогенної та умовно-патогенної мікрофлори, а асептика — вжиття заходів щодо профілактики її потрапляння в хірургічні рани, на шкірні та інші поверхні.

Здоров'я, краса

Як зробити профілактику або швидко відновитися після травми руки

29 листопада 2023, 12:42

Серйозний удар, травма, розтягування, перелом потребують часткової або повної фіксації суглоба. Через це обмежується свобода дій, виконувати певну роботи стає незручно. Тим більше, що зазвичай травмуються найбільш рухливі частини кінцівки. Бандаж на руку може бути ліктьовим, плечовим, для кисті, променево-зап’ястним.

Здоров'я, краса

Вплив мікроелементів на здоров'я шкіри: на що звернути увагу?

16 червня 2023, 14:58

Залізо – це один із найважливіших мікроелементів, необхідних для нормального функціонування організму людини. Воно відіграє важливу роль у багатьох процесах, зокрема в метаболізмі, енергетичному обміні та роботі імунної системи. Однак, його вплив на здоров’я шкіри часто залишається недооціненим.

Здоров'я, краса

Збалансоване харчування для спортсменів

24 травня 2023, 23:31

Збалансоване харчування відіграє важливу роль для спортсменів, незалежно від їхнього рівня підготовки. Підтримувати енергетичний баланс, покращувати витривалість та м’язову масу, а також прискорювати відновлення після тренувань допоможе збалансоване харчування для спортсменів. І тут важливий не лише протеїн для набору маси, а саме правильне харчування для спорту.

Здоров'я, краса

Як доглядати за бородою в домашніх умовах

08 вересня 2022, 16:56

Довга та красива борода – це предмет захоплення для жінок та справжня гордість для чоловіків. При цьому, недостатньо просто відростити, але й треба ще знати як правильно доглядати за бородою. На щастя, сьогодні це можна зробити і в домашніх умовах завдяки різноманітним засобам, гребінцям та іншим корисним речам.