Чи потрібна віза у Великобританію та які вони бувають

02 лютого 2023, 23:40
Чи потрібна віза у Великобританію та які вони бувають

Багатьох цікавить питання, чи потрібна віза у Великобританію

Не секрет, що українці частіше почали цікавитися, чи потрібна віза в Великобританію. Щоб не розводити довгих розмов, відповімо відразу: якщо ви громадянин України, для в’їзду у Великобританію вам знадобиться віза.

При цьому, варто відзначити, що, в залежності від мети поїздки, терміну перебування та деяких особистих обставин існують різні типи віз у Великобританію, про особливості яких можна дізнатися на сайті https://visa-svit.com.ua/uk/viza-angliya/. Сьогодні ми розповімо про основні з них.

Віза у Великобританію: види та особливості

Чи потрібна віза у Великобританію та які вони бувають

В залежності від мети поїздки, візи у Великобританію розділяють на наступні основні типи:

  • Туристична віза. Якщо ви плануєте подорожувати, відвідати концерт, спортивну подію або наукову конференцію чи семінар, достатньо буде оформити звичайну туристичну візу в Великобританію.
  • Гостьова віза. Якщо ви плануєте погостювати у друзів чи родичів у Великій Британії, то без гостьової візи не обійтися. Для її отримання знадобиться запрошення приймаючої сторони. Зверніть увагу, що для проведення весільної церемонії видається окремий тип візи – Marriage Visitor visa.
  • Студентська віза. Якщо ви хочете навчатися на курсах англійської мови, отримати диплом про середню або вищу освіту, вам знадобиться студентська віза у Великобританію. Для тривалого навчання в коледжі або університеті підійде Student Visa, а для курсів англійської – Short-term study Visa. Її видають на термін від 6 до 11 місяців. Child Student Visa можуть отримати діти віком від 4 до 17 років для навчання в англійській школі.
  • Робоча віза. У Великій Британії є кілька видів робочих віз та умови кожної з них відрізняються між собою, детальніше – на сайті https://visa-svit.com.ua/. Запрошення від роботодавця дозволяє оформити Skilled Worker. У випускників вищих навчальних закладів також є можливість отримати 2-річну робочу візу без запрошення від роботодавця – це дозволяє набратися достатнього досвіду, щоб зарекомендувати себе та отримати вже запрошення від роботодавця та робочу візу.
  • Віза інвестора. Шляхом інвестицій в економіку Великої Британії можна отримати візу інвестора. Для цього доведеться вкласти щонайменше 2 мільйони фунтів стерлінгів.
  • Віза підприємців. Якщо ви підприємець, ви можете претендувати або на візу стартапу або на візу інноватора. Обидві візи у Великобританію дозволяють вести свій власний бізнес на території країни, проте для їх отримання потрібно отримати поруку від однієї з організацій усередині Великої Британії. Крім цього, сам бізнес повинен бути новим і пропонувати інноваційний продукт або сервіс.
  • Партнерська чи сімейна віза. Якщо ви є постійним партнером або членом сім’ї громадянина Великої Британії або людини, яка вже живе та працює в цій країні на постійній основі, тоді, як варіант, можете отримати сімейну візу в Великобританію. Цей тип візи видається на строк від 6 місяців і підходить не тільки для партнерів, але і для дітей, ваших батьків або найближчих родичів, яким потрібний постійний догляд.
  • Віза талантів. Віза талантів – це особливий тип віз у Великобританію, який дозволяє талановитим людям у деяких областях отримати дозвіл на роботу у без необхідності шукати роботодавця. Серед тих, хто може податись на цю візу працівники науки, мистецтва та культури, а також цифрових технологій.
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі