Лунфей XQ-8001 – відмінне рішення для експлуатації автомобіля в холодну пору року

11 січня 2023, 12:51

Передпусковий підігрівач двигуна лунфей XQ-8001 — це чудове придбання для тих, хто бажає максимально продовжити термін ефективної роботи свого авто, особливо після прогрівання двигуна взимку.

Передпусковий підігрівач двигуна 220в лунфей XQ-8001 — знахідка для будь-якого автолюбителя, адже даний пристрій має низку унікальних характеристик, які і виділяють його серед інших аналогів, пропонованих на ринку даних товарів.

До особливостей лунфей 1.5 кВт XQ-8001 можна віднести:

  • здійснення автоматичного підігріву;
  • моментальний та безпроблемний пуск мотора;
  • дворівневий захист від підвищених температур;
  • наявність кабелю з матеріалу максимально стійкого до мінусових температур;
  • мінімальний термін продуктивного використання становить 2000 годин.

Передпусковий підігрівач лунфей XQ-8001 ідеально підійде для прогріву двигуна з рідким охолодженням до початку роботи на повну потужність взимку. Монтаж даного обладнання здійснюється в малому колі охолодження двигуна.

Для забезпечення функціонування обладнання потрібно 220В. Підключення здійснюється, коли температура рідини дорівнює показнику менше 60 градусів за Цельсієм.

Інтернет-магазин «Болгарка.укр» надає свої послуги в даній сфері досить давно, в тому числі, реалізовує автомобільний передпусковий підігрівач лунфей XQ-8001 вже багато років. Постійні чи оптові покупці неодмінно можуть розраховувати на отримання гарантованих знижок. Крім того, у компанії часто проводяться акції, які поширюються на всіх споживачів.

Купити підігрівач двигуна лунфей XQ-8001 в інтернет-магазині «Болгарка.укр» не складе труднощів. Для цього лише необхідно залишити на сайті заявку або ж зв’язатися з менеджером компанії. Клієнти можуть розраховувати на швидку доставку замовлення, адже лунфей підігрівач XQ-8001 завжди є в наявності.

Інтернет-магазин «Болгарка.укр» пропонує покупцям кілька способів оплати свого замовлення, що дуже зручно, а саме:

  • Готівковий розрахунок;
  • Переказом на банківську картку або розрахунковий рахунок;
  • Розрахуватись за допомогою терміналу.

Отримати товар так само можна найзручнішим і доступним для клієнта способом;

  • самовивіз;
  • замовивши адресну доставку.

Купити Лунфей XQ-8001 на сьогоднішній день хоче кожен, не лише через популярність серед жителів холодних областей країни, а й через властиві йому унікальні параметри та характеристики.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі