Перевезення лежачих хворих

08 вересня 2022, 00:18
Перевезення лежачих хворих

Перевезення хворих – популярна послуга

Догляд за малорухливими людьми, лежачими хворими та інвалідами – дуже важка праця. Нерідко виникають ситуації, коли потрібне перевезення лежачих хворих, а звичайний автомобіль не підходить для подібних цілей. Оптимальним вирішенням питання у подібних ситуаціях є звернення до спеціалізованих компаній, які професійно займаються транспортуванням лежачих хворих.

Більш детально про особливості перевезення лежачих хворих мі розповімо в нашій сьогоднішній статті.

Перевезення лежачих хворих: особливості та переваги

В екстрених випадках, коли стан хворого потребує термінового професійного втручання, безкоштовну доставку до медичного закладу здійснює швидка допомога. Але після закінчення терміну госпіталізації всі питання, пов’язані з перевезенням хворих, лягають на родичів.

Спеціалізовані компанії виконують перевезення лежачих хворих пацієнтів з лікарні додому або до іншої лікарні, до місця обстеження та назад, до аеропортів та залізничних вокзалів, до пансіонатів і таке інше. Докладніше про роботу таких компаній можна дізнатися на їх офіційних сайтах.

Професійного транспортування лежачих хворих має наступні основні переваги:

  1. Використання спеціалізованого транспорту. Людям з обмеженими можливостями потрібні особливі умови та догляд. Компанії, що надають подібні послуги, використовують спеціально обладнані автомобілі, що дозволяють максимально безпечно та комфортно доставити малорухливу людину до місця призначення.
  2. Професійних догляд. Перевезенням займаються люди, які мають досвід та навички поводження з лежачими пацієнтами. Вони знають як правильно і безпечно посадити чи покласти людину з тією чи іншою травмою, чи захворюванням.
  3. Транспортування від ліжка до ліжка. Перевезення лежачих хворих здійснюється від ліжка до місця призначення за допомогою спеціальних засобів: санітарних каталок, інвалідних крісел або м’яких нош. Родичам не потрібно думати про те, як спустити близьку людину з поверху, якщо немає помічників та спеціального обладнання.
  4. Цілодобовий режим роботи. Зазвичай подібні компанії здійснюють перевезення лежачих хворих цілодобово, сім днів на тиждень, тому можна транспортувати пацієнта у будь-який зручний час.
Перевезення лежачих хворих

Як вибрати компанію для перевезення лежачих хворих

Подорожі на незвичну відстань здатна стати причиною серйозної втоми, стресу навіть для здорової людини. Якщо ж йдеться про обмеження рухливості, супутні патології, проблем стає більше. Тому на допомогу приходить професійне транспортування лежачих хворих. Але щоб перевезення лежачих хворих було виконано якісно та безпечно, потрібно відповідально поставитися до вибору надавача послуг.

Компанія, що здійснює транспортування лежачих хворих має мати:

  • Персонал з медичною кваліфікацією, який безперечно здатний вжити своєчасних заходів при погіршенні самопочуття пацієнта, забезпечити попереднє обстеження перед посадкою в автомобіль, дотримати правил перенесення з транспорту до ліжка, враховуючи як поточний, так і перспективний стан людини.
  • Відповідне матеріально-технічне забезпечення. Спеціальні машини для професійного перевезення лежачих хворих оснащені конструкціями, що дозволяють пасажирам дотримуватися необхідного положення. Додаткові зручності: подушки, пледи, одноразова постільна білизна.
  • Цілодобовий режим роботи. Справжні професіонали готові прийти на допомогу буквально в будь-який час дня і ночі, що гарантує своєчасність транспортування лежачих хворих в потрібне місце.
  • Будь-які відстані. Перевезення лежачих хворих може здійснюватися в межах міста, області, а також по всій території України.
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі