Придбання якісних пиломатеріалів в режимі онлайн через електронні біржі

28 лютого 2023, 13:35

За рахунок того, що у законодавстві відбулися суттєві зміни, на сьогодні процес реалізації лісопродукції та пиломатеріалів може відбуватися виключно через ліцензовані торгові біржі в електронному форматі. За рахунок використання представлених технологій та механізмів є можливість повністю позбавитися від різноманітних корупційних елементів, які раніше існували на ринку та максимально справедливо підходити до процесу формування цінової політики, яка встановлюється на лісопродукцію. Більш детально з особливостями реалізації цього процесу можна ознайомитись за посиланням https://aweu.org.ua/general/kupyty-pylomaterialy-v-odesi-v-onlajn-formati/.

Здійснення процесу торгівлі лісоматеріалами через електронні торгові біржі

Протягом останніх декількох років до моменту прийняття закону на сучасних ринках, де займаються реалізацією лісопродукції, досить активно обговорювали питання стосовно переходу продажів та процедури придбання деревини та пиломатеріалів на електронні біржові торги. Якщо розглядати основні фактори, завдяки яким процес продажу пиломатеріалів на біржових торгах почав займати особливе місце, то серед них можна виділити неабияку популярність представленої продукції та несправедливі механізми, за якими відбувався сам процес реалізації продукції.

У результаті розгляду представленої категорії питань було прийнято закон про те, що починаючи з червня 2022 року продаж лісопродукції, яка представлена державними лісовими господарствами, повинен відбуватися безпосередньо через електронні біржові торги, які мають ліцензію. Саме це в подальшому надає можливість максимально прозоро та ефективно здійснювати процедуру продажу різних видів деревини та іншої лісопродукції.

На сьогодні вся пиляна продукція, яка представлена на електронних біржових торгах, пропонується перед замовниками в різних варіантах форм, видів та порід. Тут є можливість придбати необрізні та обрізні матеріали, елементи огорожі, різноманітні заготовки та багато інших елементів, які виготовлені із дерева. Досить великим попитом на електронних біржових торгах користується деревина хвойних та листяних порід. Тому в залежності від того, який матеріал потрібно придбати, перед замовниками відкривається така можливість реалізувати цей процес максимально ефективно та по доступній ринкової вартості.

Досить велика категорія підприємців досить скептично віднеслася до переходу торгівлі лісоматеріалами безпосередньо на електронні біржові торги. Це було пов’язано з тим, що не кожен з них розумів, яким чином відбувається цей процес. На сьогодні варто пам’ятати про те, що прийняти участь у торгах досить просто, так як для цього спочатку потрібно підібрати біржу, яка має ліцензію та пройти на ній процедуру акредитації. Після цього людина стає акредитованим членом, що надає можливість здійснювати процес придбання та продажу продукції.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі